Hamile olduğunuzu eşinize nasıl haber verdiniz.

Sero

Hamile olduğunuzu eşinize nasıl haber verdiniz.

Mesaj gönderen Sero » Pzt Eyl 28, 2015 3:08 pm

Merhabalar, Biz uzun süre çocuk sahibi Olmayı deneyip hayal kırıklıkları yaşadıktan sonra nihayet bir sabah acaba mı derken çift çizgiyi gördüm. dayanamadım gittim iki test daha aldım çift çizgi. gene inanamadım ve gittim kan testi de 3 haftalık hamile olduğumu söyledi. sevincimi tahmin edersiniz.Havalara uçuyorum tabi. Eşime haber vermem de şöyle oldu. Gidip bebek tabağı Çatal kaşığı vs aldım Sofrayı kurdum. bebişin tabağına da kocaman harflerle REZERVE yazdım, peçetesine de baba yakında geliyorum yazdum. Eşimin suratındaki ifadeyi anlatamam. süperdi. nasıl sabrettim akşama kadar ama bi de bana sorun.Binlerce şükür Rabbşme Allhım her isteyene nasip etsin bu müthiş duyguyu ....
En son Sero tarafından Sal Eyl 29, 2015 1:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Ebru

Re: Hamile olduğunuzu eşinize nasıl haber verdiniz.

Mesaj gönderen Ebru » Pzt Eyl 28, 2015 3:30 pm

Sero yazdı:Merhabalar, Biz aylarca deneyip hayal kırıklıkları yaşadıktan sonra nihayet bir sabah acaba mı derken çift çizgiyi gördüm. dayanamadım gittim bi test daha aldım çift çizgi. gene inanamadım :p gittim kan testi de 3 haftalık hamile olduğumu söyledi. sevincimi tahmin edersiniz. Eşime haber vermem de şöyle oldu. Gidip bebek tabağı Çatal kaşığı vs aldım Sofrayı kurdum. bebişin tabağına da kocaman harflerle REZERVE yazdım, peçetesine de baba yakında geliyorum yazdum. Eşimin suratındaki ifadeyi anlatamam. süperdi. nasıl sabrettim akşama kadar ama bi de bana sorun. ....
Cok güzel bi yöntem olmuş tebrikler:)

çağla

Mesaj gönderen çağla » Pzt Eyl 28, 2015 4:56 pm

Benim ikinci gebeğim ilk bebeğim 2.5 yaşında 34 haftalık hamileyim şuan bebeğimi eşime ağlaya ağlaya haber verdim :D ben hamileyim naaapıcaz diye hiç beklemiyoduk çünkü kabullenmesi zor oldu ama sağlıklı olsun yapacak bişi yok. Rabbimin hediyesi bize

Emelce

Mesaj gönderen Emelce » Sal Eyl 29, 2015 12:29 pm

çocuk sahibi olmayı çok istiyordum artık zamanı gelmişti, evimizde çocuk kahkahaları eksikti, ben hamile olduğumu hissettim şöyle anlatayım artık olmaz düşüncesiyle bir iş görüşmesi yapmıştım kabul edildim bazı evraklar hazırlamam gerekiyordu, akciğer filmi gibi şeyler hamilelerin röntgen çektirmesi sakıncalı olduğu için içime sinmedi daha ortada bişey yok ama ben evrakları hazırlarken röntgen çektirmek istemedim. ordaki bayana hamile olabilirim dedim ve röntgen çektirmedim kandan bakıldı verem olup olmadığıma. neyse ben sadece hissediyordum ama daha adet günüme vardı bir taraftan kendimi umutlandırmak istemiyorum bir yandan da işe başlıyorum nasıl olacak diyordum neyse test yaptım beklediğim sonuç çift çizgi duygular karman çorman. bir saatlik yoldan eve gelene kadar yolda sevinçten ağladım. eve geldim eşim evde, gözlerinin içine baktım biliyormusun bebiş geliyor baba oluyorsun dedim. gözlerindeki o ışıltıyı unutamam bana öyle sıkı sarılmıştıki, birlikte dakikalarca Ağladık çok mutlu olmuştum Allah isteyen her kuluna nasip etsin

Kullanıcı avatarı
Ayse

Mesaj gönderen Ayse » Sal Eyl 29, 2015 2:09 pm

Ne güzel hikayeler var
Bizimki çok klasik oldu
Benm günün geçince acaba olabilirmiyim diye eşimle paylaştım oda senin düzensiz zaten sanmam dedi:) birkaç günn daha gecikince birlikte test aldık birlikte sonucu bekledik ve birlikte havalara uçtuk :)

esin burak

Mesaj gönderen esin burak » Çrş Eyl 30, 2015 10:54 pm

Esim gorevde ben annemlerin evindeydim..esimin gorevi bitince kaynanamlarla beraber annemlerin evine geldiler..hamile oldugumu 4 gundur biliyordum ama gozlerinin icine bakarak soylemek istediğimden ona söylememiştim..kapidan girdi ilk bir kac dakika dan sonra bi saniye iceri gelir misin dedim herkesin icinde soylememek icin..yatak odasinda sarilmisti bana.bense nasil soylesem ne desem diye düşünüyordum..tam o sirada yatak odasi boy aynasinda şarıl is halimizi gordum ve bak aynaya dedim bakti..evet cok guzeliz dedi ben de ekledim ; ve o tabloda artik üç kisiyiz dedim...gercekten mi dedi evet dedim ve daha siki sarilio alnimdan optu..hayirlisi olsun insallah dedi

Sero

Mesaj gönderen Sero » Çrş Eyl 30, 2015 11:04 pm

esin burak yazdı:Esim gorevde ben annemlerin evindeydim..esimin gorevi bitince kaynanamlarla beraber annemlerin evine geldiler..hamile oldugumu 4 gundur biliyordum ama gozlerinin icine bakarak soylemek istediğimden ona söylememiştim..kapidan girdi ilk bir kac dakika dan sonra bi saniye iceri gelir misin dedim herkesin icinde soylememek icin..yatak odasinda sarilmisti bana.bense nasil soylesem ne desem diye düşünüyordum..tam o sirada yatak odasi boy aynasinda şarıl is halimizi gordum ve bak aynaya dedim bakti..evet cok guzeliz dedi ben de ekledim ; ve o tabloda artik üç kisiyiz dedim...gercekten mi dedi evet dedim ve daha siki sarilio alnimdan optu..hayirlisi olsun insallah dedi
Hepinizin hikayeleri çok güzel maşşalh

esin burak

Mesaj gönderen esin burak » Prş Eki 01, 2015 9:09 am

Sero yazdı:
esin burak yazdı:Esim gorevde ben annemlerin evindeydim..esimin gorevi bitince kaynanamlarla beraber annemlerin evine geldiler..hamile oldugumu 4 gundur biliyordum ama gozlerinin icine bakarak soylemek istediğimden ona söylememiştim..kapidan girdi ilk bir kac dakika dan sonra bi saniye iceri gelir misin dedim herkesin icinde soylememek icin..yatak odasinda sarilmisti bana.bense nasil soylesem ne desem diye düşünüyordum..tam o sirada yatak odasi boy aynasinda şarıl is halimizi gordum ve bak aynaya dedim bakti..evet cok guzeliz dedi ben de ekledim ; ve o tabloda artik üç kisiyiz dedim...gercekten mi dedi evet dedim ve daha siki sarilio alnimdan optu..hayirlisi olsun insallah dedi
Hepinizin hikayeleri çok güzel maşşalh

Cok tesekkur ederim..

Whitecloud

Mesaj gönderen Whitecloud » Prş Şub 18, 2016 1:50 am

Sahilde Deniz kıyısında gözlerinin içine bakarak söyledim

Neslihanşahin

Mesaj gönderen Neslihanşahin » Prş Şub 18, 2016 10:54 am

Telefonda hıçkıra hıçkıra söyledim işteydi 1 saat sonra yanıma geldi hemen ve minik mucizwmizi görmeye gittik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir