Erken Hamilelik Belitileri

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.

Yaşadığınız Erken Gebelik Belirtileri Anketi

Göğüslerde Şişlik ve Hassasiyet
42
15%
Bel Ağrısı
37
13%
Kasık Ağrısı
47
16%
Yoğunlaşan Akıntı
27
9%
Kahverengi Akıntı
9
3%
Bacak Ağrısı
19
7%
Halsizlik
37
13%
Sık İdrara Çıkma
28
10%
Ruh Halinde Değişiklik
31
11%
Diğer...
12
4%

Toplam oy: 289

İlknuş

Re: Erken Hamilelik Belitileri

Mesaj gönderen İlknuş » Pzt Mar 28, 2016 5:28 pm

Yaa kızlar size bişey sormak istiyorum benim ragl günüm 26sıydı cumartesi günü aynı gün test yaptın idrar sonuç negatifti :( ama hala hastalanmadım ben . Test yanlış olmuş olabilirmi ? Simdi tekrarlamaya çekinşyorum yaa :( :/ :o

gizemmstf33

Mesaj gönderen gizemmstf33 » Prş Nis 28, 2016 10:35 pm

Yarın adet olmam gerekiyor hiç adet belirtisi yok sadece göğüslerde dokununca ağrıyor birde çok üşüyorum hamile olabilir miyim

Nisanmüjdesi

Mesaj gönderen Nisanmüjdesi » Pzr May 01, 2016 11:18 pm

Aşırı göğüste şişme ve ağrı yorgunluk halsizlik iştah değişikliği nadir stres uyku ve kabızlık

Eda T.

Mesaj gönderen Eda T. » Cmt Haz 04, 2016 5:38 pm

Gogus ucunda beyaz kabarcıklar oluşmaya başladı ve cok ağrıyor sertlesti ayrıca belim kasiklarim bazen bacağıma vuruyor ağrılar yoğun akıntı ve sık idrara çıkma var ama başka belirti yok sizce hamilelik olabilir mi?

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cmt Tem 02, 2016 9:50 pm

Bende kasiklarda agri sizi batma var ve benimde icimde gebe gibi bir hiss var bu kasik agrisi konusunu biraz acarmisiniz lütfen adet döngüm 35 gün ve 10 gün kaldi günüme

Dogiyosi

Mesaj gönderen Dogiyosi » Prş Ağu 04, 2016 9:45 am

29 haziran son regl tarihinde aradan 3 gün geçti regl olamadım, inanılmaz göğüslerim şişti daha önce böyle bir hassasiyet yaşamadım regl olucam diye bekliyorum yok, olmuyor. Karın Ağrı'sından kıvranıyorum regl sancısı gibi ha oldum ha olucam.. Dayanamadım test aldım. Anında net 2 çizgi çıktı.. Ben kendimi sistit oldum zannediyordum idrara sık çıkma,akıntı,yanma hissi vardı. Doktordan randevu alıp uyuya kalıp gidemiyordum! İnanılmaz halsizlik uyku hali yaptı bende.. Sürekli uyuyorum Allah'ın hikmeti işte doktora göndermedi beni..

NacRe

Mesaj gönderen NacRe » Cum Ağu 19, 2016 3:07 pm

Adet günümden 1 hafta önce sırt ve bel ağrısı çekmeye başladım ara ara kasıklarıma sancı giriyor şiddetli bir şekilde baş ağrım var mide bulantısı ve akıntı yaşıyorum adet günümde 3 gün gecikti hala test yapmadım yumurtlama döneminde ilişkim oldu hamile olabilir miyim

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cmt Ağu 20, 2016 4:58 pm

Benim gögüslerim sisdi ama adet günüme kadar adet öncesi sislik sandim..yumurtlama akintim bitmisdi hemen ardina bacak diz agrisi oldu hafif ve adetime iki gün kala beyaz losyon kivaminda akinti basladi yumrtlama gününden iki gün sonra kasik agrilarim basladiki hala devam ediyor ve birkac gün önce gögüs uclarimda belli belirsiz bi koyulasma fark etdi adet günüm dündü ve dün test yapdim silik cikdi ama ben emindim saten ve son olarakda idrarimin kokusu rengi agirlasdi gecede en az bir defa tuvalete uyaniyorum önceleri hic uyanmazdim yani kisacasi adet belirtisinden tek farkli olan genel anlanda koyulasma akinti ve gögüslerin taa koltuk altina yanin agirmasi ama öyle ayy haraket ederken bile agriyor dedikleri kadar deyil

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cmt Ağu 20, 2016 5:01 pm

NacRe yazdı:Adet günümden 1 hafta önce sırt ve bel ağrısı çekmeye başladım ara ara kasıklarıma sancı giriyor şiddetli bir şekilde baş ağrım var mide bulantısı ve akıntı yaşıyorum adet günümde 3 gün gecikti hala test yapmadım yumurtlama döneminde ilişkim oldu hamile olabilir miyim
Muhtemelen öylesindir cok sükprbenim midem bulanmiyor

Mineee

Mesaj gönderen Mineee » Cum Eyl 09, 2016 9:41 am

Ozgem yazdı:Sıradan şeylerin dışında kocaman bir uçuk çıktı. Hormon değişikliğindenmiş. Bi de öyle ağrılarım vardı ki kasıkta idrar yolu enfeksiyonu sanmıştım. İdrarda yanma sık tuvalete çıkma gün içinde sürekli mide bulantısı. 4 kere test yaptım 4ünde de negatif çıktı hatta biri predictor early testiydi adetten 3 , gün önce negatif sonuç aldım dünyam başıma yıkılmıitı. Ama niyeyse içime doğmuş gibi inatla hamile olsuğumu düşünüyordum.

Adetin ilk günü değil de bir sonraki gün yine tesT yaptım çok hafif bir çizgi o gün b hcg 19du

ALLAHTAN ümit kesilmez. Gönlünüze göre olsun her şey.

En son 4-5 yıl önce uçuklamıstım 3gün önce kalktığımda yıne uçuk çıkmıştı çok şaşırdım goguslerım de şiş dokundugmda çok sızı veriyor bi kaç gündür de sağ kasıgım sızlıyor sanki bişey batıyor böyle acaba bende hamile miyim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir